tarafından

Tecavüz Şurubu Nedir? Zararlı mı? Gerçekten İşe Yarıyor mu?

gergedan şurubu, tecavüz şurubu gerçekten işe yarıyor mu, tecavüz şurubu nedir, Tecavüz şurubu nereden alabilirim, tecavüz şurubunu nerden alabilirim, tecavüz şurubunun reklamı yapılan kanallar hangileridir, tecevüz şurubu, tecavüz şurubu

Cinsel yaşamda hareketlilik arayanların aldığı tecavüz şurubu kulananların ölüm riski var. ‘Çayına, suyuna 7-8 damla atın, kadınlarda cinsel arzuyu artırıyor’ sloganıyla satışlarında patlama yapan tecavüz şurubu Sağlık Bakanlığı’nın risk uyarılarına rağmen günde yaklaşık 10 bin kişi tarafından satın alınıyor. İnsanlara yasaklar cazip gelmesinden mi? Yoksa, cinsel yaşamda beklentilerin yükselmesi mi? Bunun yanıtını arayan uzmanlar bu şurubun içilmesini kesinlikle tavsiye etmiyor.

Tecavüz Şurubu

‘BU DAMLANIN ARDINDAN KADIN YERİNDE DURAMAZ’

BİR kutusu 59 liradan satılan ürünün reklam filminde şu ifadeler yer alıyor: “Ben bu ürünü 3 yıllık bir çalışma sonrasında ürettim. Bizim parayla pulla işimiz yok. Beni bilen bilir. Bana, ‘Allah razı olsun’ desin yeter. Bazı kadınların eşleriyle problem oluyor. İstek artırıcı damla. Bu damlayı kadınlarımız için de yaptık. Kadınlarımızı da düşündük. Çayına, meyve suyuna, suyuna 7-8 damla damlatın, 20 dakika bekleyin. Göreceksin o kadın bunu içtikten sonra sabit bir yerde otursun. Ben bu işi bırakırım. Bu damlanın ardından kadın yerinde duramaz, inan bana.” Şurubun, gergedan boynuzundan yapıldığı ileri sürülüyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s